UA
EN
RU
25 лютого 2019

      22 лютого 2019 року відбувся звіт директора Державного архіву Львівської області (надалі – ДАЛО) Мартенс І.Є. перед громадськістю про проведену роботу у 2018 році та основні планові завдання на 2019 рік за участю начальників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад, відповідальних за архів і діловодство в установах, підприємствах та організаціях м. Львова, членів експертної ради ДАЛО.

     Під час звіту було презентовано інформацію про проведену роботу у 2018 році ДАЛО та архівними установами низової ланки, основні планові завдання архівних установ області на 2019 рік.

     В обговорені основних проблем архівної справи області прийняли участь члени експертної ради ДАЛО: голова Львівської обласної організації профспілки працівників держустанов України Іванків М.Д. та доцент кафедри нової і новітньої історії України Українського католицького університету Жук І.Я., начальники архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад, відповідальні за архів і діловодство  в установах, підприємствах та організаціях м. Львова. Звіт можна переглянути за посиланням

випадковий матеріал
Примірник польського часопису «Szaniec», №8, 23.06.1944 р.