UA
EN
RU
20 квітня 2018

18 квітня 2018 р. науковий співробітник відділу використання інформації документів ДАЛО Олег Бондар відвідав лекцію політолога історика, викладача Школи міжнародних і суспільних питань Колумбійського університету, постійного гостьового професора Центру східноєвропейських досліджень Варшавського університету, директора Варшавської Східноєвропейської конференції у Варшавському університеті Джона Стенлі Міцгеля «Зовнішня політика Президента Трампа», що відбулась у приміщені читального залу Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника у рамках LХХVІІ Оссолінських зустрічей, та під патронатом Польського Консульства у Львові.

Доповідач ознайомив присутніх з політикою Президента США Трампа, урядових та парламентських кіл США у царині зовнішньої та внутрішньої політики. Лектор багато уваги приділив сирійському та російському питанню в політиці Президента США та вказав на можливі напрямки їх вирішення. Він виcловив свою думку щодо подальшої співпраці блоку НАТО та ЄС. Джона Стенлі Міцгеля, проаналізував вплив процесів, які відбуваються всередині держави на зовнішню політику уряду США.

Опісля виступу Джон Стенлі Міцгель відповів на чисельні запитання присутніх щодо подальшого розвитку Україно – Американської співпраці у військовій та культури сфері.

У вищезазначеному заході взяли участь представники польського консульства, керівники музейних закладів, представники науки та мистецтва міста Львова.

випадковий матеріал
Друкована копія мемуарів генерала польської армії Тадеуша Розвадовського про Львівську офензиву 1918-1919 рр. та супровідна до них