UA
EN
RU
13 лютого 2018

   Державний архів Львівської області (надалі - ДАЛО) та Інститут української археографії та джерелознавства імені Михайла Грушевського НАН України уклали угоду про співпрацю у рамках міжвідомчого  інформаційного проекту «Електронний архів Михайла Грушевського / Mykhailo Hrushevsky Digital Archives» (адреса веб-порталу http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/).

            Мета цього проекту – популяризація масиву архівних джерел про життя і діяльність визначного українського вченого, громадського, політичного і державного діяча М.С. Грушевського.

            Члени робочої, у складі якої задіяний науковий співробітник відділу використання інформації документів  ДАЛО Бондар О.Л., проводять  виявлення  та копіювання архівних документів для створення подокументного покажчика матеріалів про життя і діяльність М.С. Грушевського.

За словами директора Державного архіву Львівської області Мартенс І.Є.,  створення «Електронного архіву Михайла Грушевського» будуть цікаві не лише історикам, які досліджують дану тематику, але й учнівській і студентській молоді.

випадковий матеріал