UA
EN
RU
11 грудня 2017

07-08 грудня 2017 року в м. Києві відбулася Міжнародна науково-практична конференція - «Архіви в сучасному світі: виклики та завдання»,  за участю представників органів державної влади, керівників і працівників архівних установ і науковців країн Центральної і Східної Європи, Середньої  Азії та Кавказу.          

У конференції взяли участь працівники Державного архіву Львівської області: начальник відділу обліку та довідкового апарату Жук Н.Б. і начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Заліська О.В..

Основною тематикою конференції були: проблеми електронного архівознавства та документознавства, та шляхи їх вирішення, нова епоха - нові архіви ?, проблеми сучасної архівної теорії та практика оцифрування архівних документів: вітчизняний та зарубіжний досвід.

Члени конференції відвідали ряд архівних установ та музеїв а саме: проводилася оглядова екскурсія в Центральному державному кінофотофоноархіві України ім. Г.С. Пшеничного, в Центральному державному історичному архіві України м. Києва,  Центральному державному архіві - музеї літератури і мистецтва України та відвідування Національного заповідника "Софія Київська".

випадковий матеріал
Розпорядження уряду Генерал – Губернатора про евакуацію установ з лінії фронту.