UA
EN
RU
19 жовтня 2017

Революція Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) та російсько – український конфлікт, що розпочався у березні 2014 р. з захоплення Росією Криму і триває до сьогоднішнього дня на сході України, увійшли героїчною і водночас трагічною сторінкою в історії України, якою пишатимуться наступні покоління українців та у пошані схилятимуть голови народи Європи та світу.

З плином часу деякі факти і події, які відбувались у цей період відійдуть у минуле й можуть забутись, або ж будуть перекручені чи спотворені недоброзичливцями.

Державний архів Львівської області, як зберігачі духовної спадщини української нації, звертаються з проханням та закликом до усіх учасників і свідків цих подій, родичів побратимів та друзів Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько – українського військового конфлікту, усіх небайдужих людей, громадян України, осіб без громадянства та громадян інших держав приносити або надсилати поштою до Державного архіву Львівської області (контактні особи Киселик Н.О., телефон – 83032 235 53 23 та Бондар О.Л., 83032 235 73 23 ) спогади, свідчення, документи, світлини, аудіо та відеоматеріали або їх автентичні копії для поповнення колекції Державного архіву Львівської області.

Дані матеріали просимо доповнювати відомостями щодо осіб місця і часу подій, які вони висвітлюють,просимо також ідентифікувати осіб, які зображені на світлинах або ж аудіо – відео – матеріалах. Зібрана таким чином колекція документів та матеріалів з історії України буде доступна широкому колу науковців та студентської молоді для вивчення, написання монографій та статей, спрямованих на збереження та належне пошанування осіб, які брали участь у Революції Гідності та російсько – українському військовому конфлікту на сході України.

Умови доступу до персональних даних по давачів матеріалів регламентуються чинним законодавством України.

Будемо вдячні за надані матеріали.

 

 

 

Дирекція

Державного архіву Львівської області

випадковий матеріал
Листи остарбайтерів до рідних