UA
EN
RU
03 травня 2017

28 квітня 2017 року  у рамках співпраці з Люблінським університетом ім. Марії Кюрі – Склодовської (Республіка Польща) керівником виставкого центру ДАЛО Бондаром Олегом було проведено екскурсію виставковим центром архіву для студентів університету. Під час якої відвідувачів було ознайомлено з історією та фондами архіву. Упродовж екскурсії неодноразово виникала жвава бесіда та дискусія щодо почутої ними інформації. Вони ділились своїми знаннями з історії туризму в Галичині та історії Галичини кінця ХІХ- поч. ХХ ст. Екскурсантам для огляду було представлено найцікавіші раритети з історії краю, які зберігаються  в архіві, найцікавіші документи картографічного характеру почату ХХ ст в тому числі: «Облята привілею про заснування колегіуму у Львові» (1661), протоколи засідань ІІІ з’їзду польських істориків (1900), диплом про присвоєння звання доктора філософії  «гоноріс кауза» професору Львівського університету Вітковському Августу (1912), про організацію комісії з святкування 400 – річчя з дня смерті Рафаеля (1920), статути філософського та гуманітарного факультетів (1921 – 1931), листи видатного науковця у галузі фізики та хімії Марії Кюрі – Склодовської та видатного музиканта, композитора  Яна Падаревського з подяками за присвоєння звання почесних докторів філософії Львівського університету (1912).

            Керівник групи професор Януш Лозовський висловив подяку організаторам прийому студентів за організовану цікаву та змістовну екскурсію.

випадковий матеріал
Контракт від 12 червня 1906 року між Гміною м. Львова та Людвіком Хеллером про управління Міським Театром в період з 1906 –1912 роки