UA
EN
RU
09 листопада 2016

       8 листопада 2016 року у приміщенні Львівської обласної філармонії Почесний Консул Бельгії у Львові Я. Гарцула презентував свою книгу "Бельгія така далека, така близька…"

      У заході взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, мер міста Львова Андрій Садовий, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люкс Якобс, Генеральний менеджер найбільшої в світі килимової фабрики BALTA-GROUP Марк Десейн, представники бельгійської громади, працівники Державного архіву Львівської області, діячі культури, науковці, духовенство м.Львова та ЗМІ.

       Під час презентації книги автор розповів чимало цікавих фактів з історії Бельгії та Львова та Західної України, а також про взаємини Західної України та Бельгії у минулому та на сучасному етапі. Він розповів про надзвичайно цікавий шлях написання власного твору. Опісля для присутніх виступив народний ансамбль імені Данила Галицького.

     У рамках презентації книги Почесного Консула Королівства Бельгія у Львові Ярослава Гарцули "Бельгія така далека, така близька…" відбулось відкриття меморіальної таблиці на будівлі, у котрій з 1912-1939 рр. розташовувалось консульство Королівства Бельгії у Львові.

випадковий матеріал
Примірник польського часопису «Szaniec», №8, 23.06.1944