UA
EN
RU

До уваги відвідувачів архіву !

  Відповідно до наказу Державного архіву Львівської області від 06 травня 2016 року №44, зареєстрованого Головним територіальним управлінням юстиції  11 травня 2016 року за №10/1732 "Про внесення змін до Цін на роботи (послуги), що виконуються Державним архівом Львівської області на договірних засадах, затверджених наказом Державного архіву Львівської області від 17 серпня 2015 року №43" з 12 травня 2016 року виконуються за новими тарифами: 

- Підготовка історичних довідок з історії населених пунктів, фабрик, заводів, установ, організацій військових підрозділів- 316 грн. 00 коп.

- виконання тематичних запитів про адміністративну приналежність населених пунктів, перейменування установ та вулиць, захоронення, тощо- 253 грн. 00 коп.

-  виконання запитів громадян за документами архіву (довідки фактографічні, біографічні, майнові, в тому числі про переселення громадян з території Польщі в Україну-253 грн. 00 коп.

-  безпосередньо учасники переселення отримують довідки безкоштовно.

 

Реквізити для сплати за виконання запиту громадян за документами архіву:

 

Державний архів Львівської області

Рах. № UA098201720313211001201002919

Банк: ДКСУ м.Київ

МФО 820172

Код ЗКПО 03494505 

 

  Бланками для заяв та конвертами забезпечує архів.

     Фактографічні довідки ( про переселення громадян з території Польщі в Україну  за період 1944-1946 рр.) виготовляються у термін до 1 місяця (до 30 днів) з моменту їх реєстрації.

 

                                                                                                                                                                                                                            Зразок заяви

 

  Шановні відвідувачі для того, щоб отримати довідку про переселення обовязково вказати такі даніпрізвище, імя та по батькові особи, яка подає заяву.  Мати з собою паспорт  або ж надіслати електронною поштою на адресу: archive_lviv@arch.gov.ua

Вказати  повну адресу заявника за якою надсилати довідку: населений пункт, район, область.

Вказати з якого населеного пункту відбувалося переселення даної родини, а також вказати повіт та воєводство до якого входив населений пункт, з якого була переселена родина а не місце народження (походження).

         Дальше вказати Голову родини на час переселення: прізвище імя та по батькові та рік народження.

Також вказуються усі члени родини які переїжджали з головою родини : прізвище імя та по батькові, рік народження (незалежно від того чи вони на даний живі чи давно померли)

В кінці заяви в правому нижньому куті вказується дата написання заяви а в лівову нижньому куті –підпис особи, що подає заяву.  Усю заяву обовязково написати розбірливим почерком, або друкованими літерами.

 

Для того, щоб отримати довідку про стаж праці, заробітню платню, нагородження, архівний витяг рішення, перебування в Німеччині на примусових роботах, історію будівництва будинків до 1939 р., адміністративно-територіальну приналежність території  обов’язково заповнити бланк заяви такого взірця.

                                                                                                                         Зразок заяви

 

 Про стаж праці необхідно вказати такі дані: місце і період праці ( з якого і по який час працювала особа. Для підприємств та установ потрібно вказати цех або відділ, місце його знаходження та посаду на якій працювала особа, що подає заяву.

  Про заробітню платню необхідно вказати: роки за які потрібно вибрати заробіток (60 місяців підряд) та мати з собою копію трудової книжки. У довідці вказати місце надання довідки (Україна чи за кордон).

  Про нагородження необхідно вказати: рік нагородження, та нагороду якою вона була нагороджена.

  Архівний витяг рішення необхідно вказати: номер і дату рішення а також виконавчий комітет, який надав рішення про закріплення земельної ділянки за будівлею.

 Про Перебування в Німеччині на примусових роботах необхідно вказати : прізвище імя та по батькові, місце і рік народження а також населений пункт з якого дана особа була вивезена до Німеччини.

  Історія будівництва будинків до 1939 р. у м. Львові  необхідно вказати: адресу на даний час, а також на час будівництва (вулиця і номер).

  Про Адміністративну територіальну приналежність території  необхідно вказати: населений пункт який цікавить і мету звернення.Усю заяву обовязково написати розбірливим почерком, або друкованими літерами.

випадковий матеріал
Світлина Олександра Клименка »Блокпост 30 –ї механізованої бригади біля селища Металіст під Луганськом (2014)