UA
EN
RU

ОГОЛОШЕННЯ !

         Відповідно до наказу Міністерства юстиції України (від 27.06.2018 №2059/5, зареєстрований у Міністерстві юстиції  України 06.07.2018 за №792/32244); «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 19.11.2013 р.» Відповідно до пп. 2, 3, 4, 5 Розділу V «Організація копіювання документів на замовлення користувача»:

Ø Копіювання документів НАФ може здійснюватися на підставі договору, укладеного між архівом та користувачем. У додатку до договору зазначаються строки дії договору та умови копіювання, пошукові дані одиниць зберігання, документів, що підлягають копіюванню.

Ø Копіювання документів НАФ архів здійснює після оплати користувачем вартості замовлення.

Ø Копії документів НАФ виготовляються архівом відповідно до технічних можливостей архіву.

Ø Обсяги, строки та спосіб виготовлення копій визначаються керівництвом архіву за погодженням із замовником та з урахуванням наявності відповідних технічних засобів і стану документів НАФ, але не можуть перевищувати одного місяця.

Ø Копіювання технічними засобами користувачів здійснюється безконтактними мобільними копіювальними технічними засобами (телефони, фотоапарати, планшетні комп'ютери) без штативів, зйомних об'єктивів, освітлювального обладнання, спалаху,звукових сигналів.

Ø Не дозволяються використання контактних технічних засобів (ручного, планшетного, протяжного сканерів, копірів тощо), фіксуючих та притискних засобів, підручних засобів та докладання фізичних зусиль.

         Забороняється копіювати власними технічними засобами документи великих форматів (більше А4) та справи з товщиною корінця понад 4 см (крім справ, що містять архівну інформацію репресивних органів), а також берестяні грамоти, документи на пергаменті, рукописи, стародруки, документи із згасаючим чи слабоконтрастним текстом, документи, виконані аквареллю, гуашшю, олівцем, вугіллям, залізогаловим чорнилом, а також архівні фонди (неофондові комплекси), колекції у повному обсязі.

 

Оголошення !

           Частина документів фонду 2 є оцифрована і розміщена  на сайті "Центру міської історії  Центрально- Східної  Європи" у рубриці міський медіа архів. При потребі юридичного засвідчення копії документу, звертатися до Державного архіву Львівської області.

 

 

 

 

 

випадковий матеріал
Програма фестивалю 1988 р.